  • BMC Universal Air Filter Pod FMSS52-127 - 52 x 127mm
BMC
SKU: 69M-SS52-127
In Stock - At Warehouse
(10 at warehouses)
Availability information:
  • This item is unavailable in-store
  • Please allow 2-3 business days for our team to dispatch your order
Contact us for more information
Notify me when back in stock
Please tick this box to proceed.
Details
CUSTOM / RACING APPLICATION - Round Parallel Pod with Centre Mount.
Check dimensions for suitable fitment to your particular Make & Model.
Dimensions: Inlet Mounting Dia 52mm / Filter Outer Dia 90mm / Filter Length 127mm / Overall Length 145mm.