  • BMC Universal Air Filter Pod FMSA42-127 - 42 x 125mm
BMC
SKU: 69M-SA42-127
In Stock - At Warehouse
(4 at warehouses)
Availability information:
  • This item is unavailable in-store
  • Please allow 2-3 business days for our team to dispatch your order
Contact us for more information
Notify me when back in stock
Please tick this box to proceed.
Details
CUSTOM / RACING APPLICATION - Round Parallel Pod with Centre Mount.
Check dimensions for suitable fitment to your particular Make & Model.
Dimensions: Inlet Mounting Dia 42mm / Filter Outer Dia 75mm / Filter Length 125mm / Overall Length 140mm.