  • BMC Universal Air Filter Pod FMSA32-63 - 32 x 63mm
BMC
SKU: 69M-SA32-63
In Stock - At Warehouse
(7 at warehouses)
Availability information:
  • This item is unavailable in-store
  • Please allow 2-3 business days for our team to dispatch your order
Contact us for more information
Notify me when back in stock
Please tick this box to proceed.
Details
CUSTOM / RACING APPLICATION - Conical Centre Mount Pod with Polyurethane End Cap.
Dimensions:-
  • Inlet Mounting Dia: 32mm
  • Filter Outer Dia: 75mm
  • Filter Length: 63mm
  • Overall Length: 85mm